tkf_hakem

Hakem Görevlendirmesi

yonetici MHK DUYURULARI

Türkiye Kürek Federasyonu 2014 Sezonu Faaliyet Programı’nda yer alan ve Sakarya, Sapanca Gölü Kürek Parkuru’nda 25 – 26 – 27 Ağustos 2014 (PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA) günlerinde yapılacak Gençler Türkiye Şampiyonası Final Yarışları’nda görevlendirilen hakemlerin listesi aşağıya çıkarılmıştır.

Anılan hakemlerin;

 

  • Yarışma günleri saat 07:45‘de yarış mahallinde yapılacak Juri Toplantılarına katılmaları,
  • Mazeretleri nedeniyle görev alamayacak hakemlerin en geç 19.08..2014 Salı günü mesai saati bitimine kadar yazılı mazeretlerini 0212- 285 08 50 no.lu faksa veya mhk@tkf.gov.tr adresine mail ile iletmeleri rica olunur.

Görevlendirilen Hakemler:

 

  1. Cengiz Tunçbilek
  2. Feza Tunç
  3. Etem Derman
  4. Turhan Yalçınkaya
  5. Murat Büyükmete
  6. Derya Dağaşan
  7. Ayhan Yalçınkaya
  8. Zeki Çotur
  9. Hakan Alpaçar
  10. Halil Yılmaztürk
  11. Murat Günalp
  12. Çiğdem Kotan
  13. Cenk Yavuz
  14. Fırat Akça
  15. Kayhan M.Çokay
  16. Neslihan Çelik
  17. Mustafa K.Ruhi
  18. Sadık Turhan
  19. Mustafa Yanarkaya
  20. Nuri Yalçınkaya
  21. Onur Utku Demir
yoneticiHakem Görevlendirmesi

Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası Final Yarışları

yonetici YARIŞLAR

Bülteni indirmek için : Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası Final Yarışları Bülteni

BÜLTEN NO   : 06
MESAFE    : 2000 metre
YER             : Sapanca – Sakarya
TARİH        : 25 – 26 – 27 Ağustos 2014

PROGRAM

25 Ağustos 2014 Pazartesi
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Kulvar Belirleme Yarışları Başlangıcı

26 Ağustos 2014 Salı
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Yarışların Başlangıcı
11.15 Madalya Töreni

27 Ağustos 2014 Çarşamba
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Yarışların Başlangıcı
11:00 Madalya ve Kupa Töreni

İlhami İŞSEVEN      : Federasyon Başkanı
Şerafettin DENİZ    : Genel Sekreter

ONUR KURULU

Hüseyin Avni Coş  : Sakarya Valisi
Gökhan Azcan  : Sapanca Kaymakamı
Dr. Aydın Yılmazer      : Sapanca Belediye Başkanı
Salih Koşu        : Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

ORGANİZASYON KOMİTESİ

Fikret BORA        : Yönetim Kurulu Üyesi – Organizasyon Kurulu Başkanı
Ozan BAYÜLKEN        : Başkan Yardımcısı – Teknik Kurul Başkanı
Cengiz TUNÇBİLEK    : Merkez Hakem Kurulu Başkanı
Celal PEKBAŞOĞLU      : Yönetim Kurulu Üyesi – Organizasyon Kurulu Üyesi
Çiğdem ÖZKAYA ŞENÜREN   : Koordinatör

yoneticiGençler Türkiye Kürek Şampiyonası Final Yarışları

Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sonuçları

yonetici YARIŞLAR

DENİZ KÜREĞİ
1. Türk Balıkadamlar 15 Puan
2. İznik Spor 10 Puan
3. Fethiye Belediye 6 Puan
4. Galatasaray 4 Puan
5. Beşiktasş 4 Puan
KIZLAR
1. Fenerbahçe 26 Puan
2. Galatasaray 26 Puan
3. Şişecam Çayırova 24 Puan
4. Anadolu Hisarı Kürek 11 Puan
5. Hereke Nuh Çimento Kürek 6 Puan
6. Fethiye Belediye 5 Puan
7. Galatasaray “B” 2 Puan
8. Türk Balıkadamlar 1 Puan
ERKEKLER
1. Galatasaray 63 Puan
2. Fenerbahçe 49 Puan
3. Sakarya Gençlik Merkezi 21 Puan
4. Hereke Nuh Çimento 21 Puan
5. Çukurova Üniversitesi 19 Puan
6. Şişecam Çayırova 15 Puan
7. Galatasaray “B” 11 Puan
8. Anadolu Hisarı Kürek 11 Puan
9. Adana Gençlik Merkezi 6 Puan
10. Galatasaray “C” 4 Puan
11. Türk Balıkadamlar 3 Puan
12. Fenerbahçe “B 3 Puan
13. Sakarya Gençlik Merkezi “B” 3 Puan
14. Fethiye Belediye 2 Puan
15. Galatasaray “D” 1 Puan

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2.Etap Sonuçları

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2.Etap Start Listesi

 

 

 

yoneticiGençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sonuçları
Lucern-Lake

Dünya Kupası’nda Yarı Finaldeyiz..

Kürek Federasyonu MİLLİ TAKIM, YARIŞLAR

İsviçrenin Luzern kentinde yapılan Dünya Kupası’nın 3. ayağı yarışlarında hafif kilo ikitek dalında katılan iki ekibimiz Polonya, Avusturya, Macaristan gibi kürekte söz sahibi ülkeleri geçerek yarı finale kaldı.

Sabah yapılan elemelerde Ahmet Yumrukaya-Cem Yılmaz ekibi  6.48.710 luk dereceleri ile İngiltere ve Fransa’nın ardından 3. olarak akşam yapılacak Represaj yarışlarına kaldı.Represaj yarışlarında ise 7.00.230 luk derecesiyle grubunda birinci olarak yarıfinale katılmaya hak kazandı.

İkinci ekibimiz Engin Özkan ve Hüseyin Kandemir ikilisi ise 6.49.16 ile grubundan 5. çıkarak geldikleri represaj yarışlarında 6.59.140 ile grubunda avustralya ve Bulgaristan’ın ardından 3. olarak yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Toplamda 16 ekibin katıldığı hafifkilo erkekler ikitek dalında iki ekibimizede yarı final ve katılacakları final yarışlarında başarılar dileriz.

Kürek FederasyonuDünya Kupası’nda Yarı Finaldeyiz..