Balkan Şampiyonasında Türk Rüzgarı
14-15 Eylül 2019 tarihlerinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yapılan Balkan Kürek Şampiyonası’nda Millilerimiz 5 Altın, 6 Gümüş ve 8 Bronz olmak üzere toplam 19 madalya alarak büyük bir başarıya imza attı ve göğsümüzü kabarttı. Ayrıca millilerimiz toplam puanda  yine geçen yıl olduğu gibi Erkekler kategorisinde Kupanın sahibi oldu. Emeği geçen tüm sporcularımıza, Kulüplerimize ve bu sporcuları yetiştiren antrenörlerimiz ile teknik ekibimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

JWA 4- (Genç Kızlar Dört Tek)
Miray Kasap - Elis Özbay - Sude Doğaner - Nigar Hatun Demiroğlu 3.

JMB 1x (Yıldız Erkek Tek Çifte)
Kaan Yılmaz Aydın 2.

JMB 2x (Yıldız Erkekler İki Çifte)
Serkan Erkal - Enver Erman 1.

JMA 4- (Genç Erkekler Dört Tek)
İlyas Çağatay Ürdem - Cavit Caner Başaran - Mert Ali Dağlı - Ulaş Kurt 2.

JWA 4x (Genç Kızlar Dört Çifte)
İpek Beşli - Ebru Akınal - Petek Hepsağ - Azra Alkan 4.

JMA 2- (Genç Erkekler İki Tek)
Samet Kaban - Emir Saygılı 1.

JMA 1x (Genç Erkek Tek Çifte)
Ahmet Eren Savaş 4.

JMA 2x (Genç Erkekler İki Çifte)
Şefik Çakmak - Denizhan Aydın 2.

JWB 1x (Yıldız Kız Tek Çifte)
Deniznur Serra Baykara 3.

JWB 2x (Yıldız Kızlar İki Çifte)
Aslıhan Naran Akkay - Ruken Ülgey 3.

JMB 8+ (Yıldız Erkekler Sekiz Tek)
Evren Mustafa Açar - Kaan Yılmaz Aydın - Ali Ardıl İlgün - Altar Karabudak - Kerim Kör - Oğuzhan Erdem - Hakan Alaybeyoğlu - Kağan Alaybeyoğlu - Özgür Örpek 1.

JMB 4- (Yıldız Erkekler Dört Tek)
Ali Ardıl İlgün - Altar Karabudak - Kerim Kör - Oğuzhan Erdem 1.

JWB 4x (Yıldız Kızlar Dört Çifte)
Irmak Fertuğ - Aslıhan Naran Akkay - Deniznur Serra Baykara - Ruken Ülgey 3.

JWA 8+ (Genç Kızlar Sekiz Tek)
Azra Alkan - Ebru Akınal - Elis Özbay - İpek Beşli - Petek Hepsağ - Miray Kasap - Nigar Hatun Demiroğlu - Sude Doğaner - Mehmet Karabaşoğlu 2.

JMB 2- (Yıldız Erkekler İki Tek)
Hakan Alaybeyoğlu - Kağan Alaybeyoğlu 3.

JMA 4x (Genç Erkekler Dört Çifte)
Hakan Berk Örkmez - Ahmet Eren Savaş - Şefik Çakmak - Denizhan Aydın 2.

JWA 2- (Genç Kızlar İki Tek)
Ruken Ülgey - Aslıhan Naran Akkay 3.

JWA 1x (Genç Kız Tek Çifte)
Sude Doğaner 3.

JMB 4x (Yıldız Erkekler Dört Çifte)
Ömer Bayram - Eren Efe Kara - Serkan Erkal - Enver Erman 2.

JWA 2x (Genç Kızlar İki Çifte)
Petek Hepsap - Nigar Hatun Demiroğlu 3.

JMA 8+ (Genç Erkekler Sekiz Tek)
Samet Kaban - Ulaş Kurt - Yunus Emre Çegen - Cavit Caner Başaran - Mert Ali Dağlı - Emir Saygılı - İlyas Çağatay Ürdem - Oğuz Okansu - Mehmet KArabaloğlu 1.

yaklaşan faaliyetler