Milli Takım Seçme Testi | Köyceğiz | I.Test Sonucu
 26 Ocak 2017 tarihinde Muğla-Köyceğiz/Kaunos Otel’de yapılan Milli Takım Seçme Testi I. Test Sonucu aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.


1. TEST
KULÜBÜ KTG İSİM

SONUÇ
1 GALATASARAY HKE2- AHMET YUMRUKAYA(71.3) /CEM YILMAZ(71,9)

14:17,8
2 FENERBAHÇE BE/GE2- SELAHATTİN GÜRSOY / İSMAİL ALİ BEKİROĞLU

14:18,3
3 FENERBAHÇE HKÜE 2- FATİH ÜNSAL(75.2) / MERT KAAN KARTAL(73.6)

14:19,0
4 GALATASARAY HKE2- BAYRAM SÖNMEZ(72)  / NADİR ŞAHİN(71,6)

14:21,2
5 FENERBAHÇE ÜE2- EREN CAN ASLAN / GÖKHAN GÜVEN

14:24,5
6 GALATASARAY ÜE2- ALİHAN SUNGURLU / UTKU KANIBELLİ

14:25,2
7 GALATASARAY BE2- CENGİZHAN SUNGURLU / İSA SAY

14:25,4
8 GALATASARAY GE2- ENSAR YILDIRIM / KEMAL ÖZDEMİR

14:37,3
9 FENERBAHÇE BE2- ONAT KAZAKLI / TOLGA ŞAHİNOĞLU

14:38,8
10 GALATASARAY GE2- KAAN BAĞ / ÖMER ÖZTÜRK

14:38,8
11 FENERBAHÇE BE1X FUAD RAFAİL

14:45,4
12 SAKARYA GENÇ GE2- BARIŞ ERTÜRK / EMRE  OĞUZ

14:47,6
13 FENERBAHÇE HKÜE 2- EMRE AÇAR(76,2) / BERKCAN TAMAS(72,7)

14:49,7
14 GALATASARAY HKE/HKÜE2- BURAK ÖZDEMİR(71,6) / ERKAN GÖKTAŞ(72)

14:54,3
15 GALATASARAY HKÜE1X ENES YENİPAZARLI(73)

14:56,3
16 GALATASARAY GE2- DENİZ  KAYA(72,2) / ENES GÖK(68,9)

14:58,0
17 GALATASARAY HKE1X UĞUR ÖZCAN(73,2)

15:00,0
18 GALATASARAY ÜE1X ÖMER ÖNER

15:10,9
19 GALATASARAY HKÜE1X SABRİ SEVNİŞ(74,3)

15:12,1
20 GALATASARAY HKE1X HÜSEYİN KANDEMİR(73.4)

15:12,4
21 GALATASARAY GE1X NAİM TALHA GÜNEŞ(74,7)

15:20,2
22 GALATASARAY GE2- SERHAT  SARPKAYA / ÖMER BASIÇ

15:23,1
23 FENERBAHÇE GE1X AYDIN İNANÇ ŞAHİN

15:23,1
24 GALATASARAY ÜE1X BİLAL KARADEMİR

15:23,4
25 GALATASARAY GE/HKÜE 2- ÜMİTCAN BERK(68,8) / MESUT KILIÇ(78,8)

15:25,3
26 FENERBAHÇE HKÜE1X EMRE YİĞİT HAYMANA(77)

15:28,7
27 GALATASARAY HKE1X ENES KUŞKU(73,9)

15:28,8
28 FENERBAHÇE HKE1X CAVİD EFENDİOĞLU(74,8)

15:29,4
29 FENERBAHÇE YE2- EMİR SAYGILI / BARIŞ BAYRAK

15:37,8
30 GALATASARAY YE2- EREN  KANIBELLİ(71,1) / ZAFER YAYAKERVAN

15:42,9
31 ŞİŞECAM GE1X ÖMER SEFA POLAT

15:45,8
32 FENERBAHÇE YE1X DENİZHAN AYDIN(67)

15:49,3
33 GÖKKUŞAĞI YE1X ŞEFİK ÇAKMAK(67)

15:55,0
34 GALATASARAY GE1X SELÇUK KESKİN(70,6)

15:56,3
35 FENERBAHÇE GE1X BERK OGÜN

15:59,8
36 GALATASARAY YE1X MİRAÇ CAN ALKAYA(68)

16:00,0
37 FENERBAHÇE GE1X SERKAN ÖZDEMİR

16:01,3
38 GALATASARAY YE1X KAMİL OKAN EMANET(73,9)

16:05,7
39 FENERBAHÇE GE1X MEHMET ÇAPANOĞLU

16:05,8
40 FENERBAHÇE YE1X BORA ÖZGE

16:07,5
41 FENERBAHÇE GE1X YUSUF BERKE YORULMAZ

16:12,7
42 FENERBAHÇE GE1X HALİL İBRAHİM GÜZELBAY

16:15,6
43 ADANA GENÇLİK GB2- DİDEM SÜRER / AYŞENUR YILMAZ

16:20,4
44 FETHİYE YE2- TOLGA ÖNAL / MURAT EMRE AYDIN

16:20,7
45 FENERBAHÇE GE1X VEYSEL BATUHAN KÖSEDAĞ

16:24,4
46 FETHİYE GE1X ERSİN EGE ÖZTÜRK

16:40,5
47 SAKARYA GENÇ ÜK2- NİSA ARICI / SEDEF ÖZALP

16:40,8
48 ADANA GENÇ GE1X İSMAİL YILMAZ

16:47,3
49 GALATASARAY YE1X YASİN KARAÖMER

16:57,3
50 GALATASARAY GB2- BERRE BALTAOĞLU / EDANUR GÖNEÇ

17:04,8
51 SAKARYA GENÇ GB1X ŞEVVAL KOÇ

17:25,2
52 GALATASARAY YK1X MİRAY KASAP

17:43,3
53 ADANA GENÇLİK YK1X PETEK HEPSAĞ

17:46,0
54 SAKARYA GENÇ ÜK1X AYŞE ECE ARTAN

17:51,4
55 ADANA GENÇLİK GB1X CANSU DEMİR(61,2)

17:53,7
56 GALATASARAY GB1X MERVENUR USLU(58,1)

17:55,5
57 GALATASARAY YK1X SUDE DOĞANER

18:05,1
58 ADANA GENÇLİK YK1X NİGAR HATUN DEMİROĞLU

18:10,3
59 SAKARYA GENÇ YK1X İPEK BEŞLİ   

18:11,5
60 GALATASARAY YK1X ESMANUR VARDAR

18:24,6
61 SAKARYA GENÇ YK1X TUVANA SU DİKBAYIR

18:35,0
62 SAKARYA GENÇ YK1X AZRA ALKAN

18:35,3
63 SAKARYA GENÇ GB2- SERAP BAŞ(59,4) / EREM NUR DOMURCUK(61,5)

18:57,6
64 ŞİŞECAM YK1X ÇİLEM ÜSTÜNDAĞ

19:03,1