TÜRKIYE KÜREK İNTERCITY ILE GÜÇLERINI BIRLEŞTIRDI

TÜRKİYE KÜREK, İNTERCİTY İLE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.

100. yılını kutlayan Türkiye Kürek Federasyonu, 35. yılını dolduran Türkiye’nin lider filo kiralama şirketlerinden Intercity ile Resmi Ulaşım Sponsorluğu anlaşmasına imza attı. 
Türkiye Kürek Federasyonu ile 25 Federasyonun da yer aldığı ve Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen imza töreni, Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak’ın ev sahipliğinde ilgili federasyonların başkan ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. İmza töreninde Federasyonumuz adına Başkanımız Erhan Ertürk sponsorluk anlaşmasına imza attı.
Yapılan sponsorluk anlaşmasına göre İntercity, Türkiye Kürek Federasyonu’nun 2024 yılı faaliyetlerinde kullanmak üzere araç tedariki sağlayacak. 
İmza töreninde konuşan İntercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, Intercity’nin temel misyonları arasında Türk sporuna ve sporcusuna destek vermek olduğunun da altını çizdi. Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “2013 yılından bu yana işletmesini üstlendiğimiz Intercity İstanbul Park’ta yüzlerce sportif faaliyet ve organizasyon gerçekleştirdik. Yine bu süreçte Buz Hokeyi Ligi’nin de ana sponsorluğunu da üstlenmiştik. Şimdi bu sponsorlukları genişleterek yirmi beş ayrı federasyonla araç sponsorluğu anlaşması imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Federasyonlarımızın çatısı altında yetişecek yeteneklerin kariyerlerine en ufak bir katkının bile çok anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Türk sporunu ve sporcusunu desteklemeye her zaman devam edeceğiz” dedi.