3. KADEME KIDEMLI ANTRENÖR UYGULAMA EĞITIMI KURSU

Federasyonumuzun 3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitimi Kursu 18 - 22 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul/Fatih Belediyesi Kano ve Kürek Sporları Merkezi’nde yapılacaktır.

• Kurs Yeri: Fatih Belediyesi Kano ve Kürek Sporları Merkezi
• Kurs Eğitim Tarih Aralığı : 18-22 Aralık 2023
• Başvuru Tarihleri : 5-14 Aralık 2023
• Katılımcı Listenin İlanı : 15 Aralık 2023
• Maksimum Katılımcı Sayısı :100 Kişi (Yarı kapasite ile en fazla 50 kişi olacak şekilde kursa kabul sağlanacaktır)
• Kurs Ücreti: 1000 TL

Katılımcılar başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde  E-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştireceklerdir. Başvurularını yapan ancak son başvuru tarihine kadar ödeme yapmayan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini doğru ve eksiksiz yapan adaylar maksimum 50 kişilik kontenjan olacak şekilde katılımcı listesinde yer alacaklardır. Uygulama Eğitimine başvuru yapan adayların maksimum katılımcı sayısının üzerinde olması durumunda Türkiye Kürek Federasyonu Antrenör Eğitim Yönetmeliği’nde yer alan öncelik koşulları kapsamında katılımcı listesi belirlenecektir. Kontenjanın dolması halinde ileri tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup Federasyonumuzun resmi internet sitesinde duyurusu yapılacaktır.
Kurs Katılımcı Listesi yukarıda belirtilen (15 Aralık) tarihte Federasyonumuz resmi internet sayfasında yayınlanacaktır.
Listede ismi olmayan kişiler kursa katılamayacaktır.

Kurs Başvuru Şekli:
Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar veya 2.Kademe Temel Antrenör Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Kursa katılmak isteyen kursiyerlerin başvuruları federasyonumuzca değerlendirilecek ve başvuru şartlarını sağlayan adaylara referans numarası gönderilecektir. Referans numarası gönderimleri günlük kontroller sonrası yapılacak olup, adayların başvurularını son ana bırakmamaları ve kendilerine ödeme için zaman ayırmaları büyük önem arz etmektedir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihine kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya (TEB) yapmaları gerekmektedir.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:
E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize kontroller sonrası gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenecektir. Ayrıca Federasyonumuza ek olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi :
Kurs Başvuru Ücreti 1000,00 TL’dir 

Kursiyerlerin ödemelerini başvuru sırasında E-posta adresinize gönderilen referans numarası ile (TEB) Türk Ekonomi Bankası, (Banka Kurum Adı: Spor Federasyonları - Türkiye Kürek Federasyonu) yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e-devlet sistemi üzerinden görünemeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan Türk Ekonomik Bankası (TEB) ödeme yöntemlerini inceleyiniz.
KürekFed_TEB_KursÖdemeYöntemi.pptx