GELECEĞE KÜREK ÇEKIYORUZ BAĞIŞ KAMPANYASI

Türkiye Kürek Federasyonu (TKF) olarak Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile iş birliğimiz doğrultusunda, Türkiye’de başarılı ve maddi imkânı kısıtlı olan, kürek sporuyla ilgilenen meslek lisesi ve lisans öğrencilerine eğitim bursu sağlanacaktır.

Yaptığınız bağışlar kürek sporuyla ilgilenen öğrencilere destek olacak, eğitim hayatlarının önünü açacak. Sizleri de öğrencilerimize destek olmak için bağış kampanyamıza davet ediyoruz.

Bağışlarınızı online olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi, 2-4 Eylül’de Sakarya/Serdivan’da (Metin Restaurant) düzenlenecek Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası’nda açılacak stantlarda da bağışta bulunabilirsiniz.

Bağışta Bulunmak için Kampanya Linki:
https://fonzip.com/tev/kampanya/-gelecege-kurek-ceki-yoruz--bagis-kampanyasi


Bağış Kampanyası Tarihleri: 22 Ağustos – 11 Eylül

Burs Başvuruları için: burs@tev.org.tr - www.tev.org.tr

Not: Bağış kampanyasına bireysel ya da kulüpler bazında, kendi bünyelerinde yapacakları çalışmalarla destek olmak isteyenler; aşağıdaki linkten kendi kampanyalarını oluşturabilirler.

Sanmar Denizcilik Deniz Küreği Türkiye Kupası seçeneğinin seçili olduğu sayfada Bireysel kampanyalar için “Bağış Kampanyaları”, kulüp adına oluşturulacak bağış kampanyaları için ise “Takımlar” Sekmesinden kendi kampanyanızı oluşturabilirsiniz.

Kampanya oluşturma linki:

fonzip.com/tev/kampanya/liste?siralama=&sayfa=1&arama=&etkinlik_id=197&team_id=0