ALTIN Madalya kazanan millilerimiz;
1. JMA4- (Genç Erkekler Dört Tek) ekibimiz
Ali Ardıl İlgün - Kaan Yılmaz Aydın - Serkan Erkal - Enver Erman
2. JMA1x (Genç Erkekler Tek Çifte)
Eren Efe Kara
3. JMA2x (Genç Erkekler İki Çifte)
Serkan Erkal - Enver Erman
4. JMA8+ (Genç Erkekler Sekiz Tek Dümencili)
Ali Ardıl İlgün - Kaan Yılmaz Aydın - Serkan Erkal - Enver Erman - Fatih Mehmet Avcı - Altar Karabudak - Cevdet Ege Mutlu - Eren Efe Kara - Ege Büyükçetin (d)
5. JMB8+ (Yıldız Erkekler Sekiz Tek Dümencili)
Aytimur Selçuk - Enes Biber - Yasin Şen - Eren Akbaş - Mehmet Emin Sarıoğlu - Eren Kırcı - Alper Şevket Eren - Mert Can Çayır - Ege Büyükçetin (d)
6. JMB2- (Yıldız Erkekler İki Tek)
Mert Can Çayır - Alper Şevket Eren
7. JWA1x (Genç Kızlar Tek Çifte)
Deniznur Serra Baykara
8. JWA2- (Yıldız Kızlar İki Tek)
Ruken Ülgey - Aslıhan Naran Akkay
GÜMÜŞ Madalya kazanan millilerimiz;
1. JWA4- (Genç Kızlar Dört Tek)
Irmak Fertuğ - Ülkü Özen - Ruken Ülgey - Aslıhan Naran Akkay
2. JWA8+ (Genç Kızlar Sekiz Tek Dümencili)
Irmak Fertuğ - Ülkü Özen - Selin Ege Akgül - Simla Suay Alıncı - Ayşe Cemre Can - Merve Yeşilmen - Deniznur Serra Baykara - Aleyna Tülin Telli - Tuana Fatma Yıldız (d)
3. JMB2x (Yıldız Erkekler İki Çifte)
Kerem Akkiriş - Halil Kaan Köroğlu
4. JMB4x (Yıldız Erkekler Dört Çifte)
Giray Yazçayır - Yusuf Ziya Ateş - Kerem Akkiriş - Halil Kaan Köroğlu
5. JWB1x (Yıldız Kızlar Tek Çifte)
Eda Erkan
BRONZ Madalya kazanan millilerimiz;
1. JMA2- (Genç Erkekler İki Tek)
Altar Karabudak - Fatih Mehmet Avcı
2. JMB4- (Yıldız Erkekler Dört Tek)
Yasin Şen - Eren Akbaş - Ali Asaf Çifci - Ensar Efe Din
3. JWB2x (Yıldız Kızlar İki Çifte)
Damla Sungunapa - Derensu Kutluata
4. JWB4x (Yıldız Kızlar Dört Çifte)
Damla Sungunapa - Eda Erkan - Ayşe Baydar - Derensu Kutluata
Dördüncü olan millilerimiz;
JMB1x (Yıldız Erkekler Tek Çifte) ekibimiz şampiyonayı dördüncü tamamladı.
Yusuf Ziya Ateş
JWA4x (Genç Kızlar Dört Çifte) ekibimiz şampiyonayı dördüncü tamamladı.
Deniznur Serra Baykara - Ayşe Cemre Can - Ruken Ülgey - Aleyna Tülin Telli
JWA2x (Genç Kızlar İki Çifte) ekibimiz şampiyonayı dördüncü tamamladı
Damla Sungunapa - Ayşe Cemre Can
Beşinci olan millilerimiz;
JMA4x (Genç Erkekler Dört Çifte) ekibimiz şampiyonayı beşinci olarak tamamladı
Emirhan Balıkçı - Mahmut Tiryaki - Mehmet Giray Kuşkuş - Ahmet Ali Kabadayı